Степаненко: Ми припускалися дитячих помилок

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко прокоментував поразку від збірної Хорватії (0:2) у заключному матчі кваліфікації до ЧС-2018

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на сайт телеканалів "Футбол 1/2".

За словам Степаненка, збірній України треба навчитися грати з топ-командами і уникати "дитячих помилок".

"Перший тайм зіграли добре, якісно, ​​концентрація була на високому рівні. У другому таймі був провал хвилин 15, треба дивитися повтор. Легко пропустили два м'ячі, ззаду навіть ніхто не підказував, ми допускали дитячі помилки. З такими командами дрібні моменти відіграють велику роль, коли висококласні гравці суперника можуть віддати передачу будь-якої складності, обвести і забити. Потрібно завжди грати компактно, підказувати, може навіть кричати одне на одного. Інакше грати дуже важко.

Нам потрібно вчитися вигравати такі матчі у сильних команд, тому що коли справа доходить до матчів високого рівня, ми чомусь ніяк не можемо зробити крок вперед. У цьому компоненті необхідно сильно додати. Ми бачимо, як команда, яка хоче грати в плей-офф, збирається, концентрується. А ми знову другий матч спарений граємо погано.

Головний тренер перед грою сказав: "Якщо важко і ти не знаєш, що робити - просто зроби довгу передачу вперед". І хай не буде тієї гарної гри, або тримання м'яча, але зате не буде і обрізок. Часто ми під пресингом віддавали неоковирні передачі в центр, які було складно прийняти. Потрібно грати просто, нехай і ціною краси, адже найголовніше - убезпечити свої ворота і якнайдалі відсунути гру. Десь з 55-ї хвилини у нас почалися незрозумілі верхові передачі в центр. Важко, коли ти біжиш в одну сторону, потім обрізаєшся і біжиш в іншу. Так ніяких сил не вистачить, бігати без м'яча", - заявив Степаненко.