Ніхто нікого не покарає?: у ФФУ прокоментували чутки навколо футбольного "договірняка"

Керівник комітету з етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранка прокоментував інформацію, що 3-ох гравців можуть довічно дискваліфікувати за гру "Іллічівець" - "Гірник-Спорт"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Трибуну. "Ми не отримували жодних офіційних рішень", - сказав Баранка.

Повідомлялося, що два футболісти "Гірника-Спорту" та один представник "Іллічівця" (на момент матчу) можуть отримати довічні дискваліфікації.

Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ уже прийняв таке рішення. За інформацією джерела, мова йде про Руслана Кисіля, Максима Марусича, Сергія Гаращенкова й Олександра Севідова.

Нагадаємо, що в сезоні Першої ліги сезону-2016/2017 "Іллічівець" програвав "Гірнику-Спорту" після першого тайму 0:1, але в другому таймі забив три голи. На перемогу гостей в першому таймі і господарів за підсумками зустрічі в букмекерських конторах поставили великі суми грошей.