Покарати довічно: в українському футболі "назріває" суворий вердикт за "договірняк"

Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ виніс рішення у гучній справі

Покарати довічно: в українському футболі…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Sport Arena. Контрольно-дисциплінарний комітет виніс вердикт щодо скандального матчу в рамках 19-го туру Першої ліги сезону-2016/2017 "Іллічівець" - "Гірник-Спорт".

Двох футболістів, які на той момент представляли клуб із Горішніх Плавнів, можуть дискваліфікувати довічно. Таку ж дискваліфікацію отримає футболіст, який виступав за "Іллічівець". Спеціаліста, який тоді тренував маріупольський клуб, можуть дискваліфікувати на 5 років.

Швидше за все, мова йде про Руслана Кисіля, Максима Марусича, Сергія Гаращенкова й Олександра Севідова.

27-річний Руслан Кисіль - нападник, вихованець "Олімпіка" і "Шахтаря". На той момент грав за "Іллічівець", останній клуб - "Колос", за який провів 6 матчів восени.
25-річний Максим Марусич - півзахисник, вихованець "Ворскли". Тоді грав за "Гірник-Спорт", останній клуб - латвійський РФШ.
28-річний Сергій Гаращенков - захисник. Вихованець "Олімпіка" і "Шахтаря". Тоді грав за "Гірник-Спорт", останній клуб - "Суми".
49-річний Олександр Севідов, на той момент очолював "Іллічівець", зараз працює в болгарській "Вереї".

Матч, який відбувся 14-го листопада 2016-го року, завершився перемогою маріупольського клубу з рахунком 3:1, при цьому перший тайм виграли гості. За ходом самого матчу зафіксовано аномальні суми ставок на виграш "Гірника-Спорт" в першому таймі і загальну перемогу "Іллічівця".

Матч потрапив під підозру Комітету етики та чесної гри, клуби підключали до розслідування поліцію, а поєдинок офіційні особи називали договірними. Судова практика з цього матчу тривали більше двох років.