Як Циганков і Шапаренко організували другий гол у ворота "Мурсії"

Київське "Динамо" провело третій спаринг на тренувальному збіорі в Іспанії і перемогло місцеву "Мурсію" з рахунком 3:1

Як Циганков і Шапаренко організували дру…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Наполегливість "динамівців" у товариському матчі проти іспанської "Мурсії" принесла плоди на останніх хвилинах – Віктор Циганков зробив хороший навіс на Миколу Шапаренка, і той головою забив другий гол у спарингу.

Раніше Владислав Кулач зрівняв рахунок у поєдинок після того, як іспанці на старті зустрічі відкрили його.

"Мурсія" виступає в 4-му дивізіоні Іспанії, де посідає 5-те місце з 10-ти команд своєї групи.

Раніше "Динамо" розгромило "Расінг" із Люксембурга (4:0) й "Атлетіко Пульпіленьйо" (4:0).