"Динамо" на останніх хвилинах дотиснуло "Мурсію" у спарингу в Іспанії

Київське "Динамо" провело третій спаринг на тренувальному збіорі в Іспанії і перемогло місцеву "Мурсію" з рахунком 3:1

"Динамо" на останніх хвилинах дотиснуло…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Кияни ніяк не могли схилити шальки терезів на свій бік, але всж домоглися свого на останніх хвилинах товариської зустрічі.

"Динамо" – "Мурсія" 3:1

Голи: Кулач, 19; Шапаренко, 84; Буяльський, 87 – Хайме, 7

"Динамо" (1-ий тайм): Бойко, Вівчаренко, Сирота, Бурда, Тимчик, Бражко, Шепелєв, Гармаш, де Пена, Антюх, Кулач

"Динамо" (2-ий тайм): Моргун, Кендзьора, Боль, Шабанов, Вівчаренко, Сидорчук, Буяльський, Антюх, Шапаренко, Циганков, Кулач

"Мурсія" виступає в 4-му дивізіоні Іспанії, де посідає 5-те місце з 10-ти команд своєї групи.

Раніше "Динамо" розгромило "Расінг" із Люксембурга (4:0) й "Атлетіко Пульпіленьйо" (4:0).

Читайте та дивіться також: Як "динамівець" Кулач красивим ударом зрівняв рахунок у матчі з "Мурсією"