Роналду "розриває" Мессі: Оприлюднено вражаючу статистику футболістів після трьох матчів

Завершилася зустріч 6-го туру французької Ліги 1, в якій ПСЖ на своєму полі обіграв "Ліон" (2:1)

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор
Роналду "розриває" Мессі: Оприлюднено вр…

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Чемпіонат".

Цей матч став третім для Ліонеля Мессі у складі нової команди. Поки що аргентинець не зміг забити жодного м'яча за парижан. Кріштіану Роналду, який перейшов в "Манчестер Юнайтед" (Англія), також встиг провести три гри в цьому сезоні і записав на свій рахунок 4 голи.

Варто зазначити, що Ліонель Мессі мав кілька відмінних можливостей для взяття воріт. Нападник був дуже активний протягом усієї зустрічі, а на 37-й хвилині завдав сильний обвідний удар зі штрафного, після якого м'яч влучив у хрестовину.

Ліонель Мессі є рекордсменом за кількістю виграних "Золотих м'ячів" (6). Його найближчим переслідувачем є якраз Кріштіану Роналду (5).

Нападник ПСЖ Ліонель Мессі провів на полі 76 хвилин, його замінив Ашраф Хакімі. Аргентинець не вирізнявся результативними діями, проте влучив у хрестовину воріт "Ліона" зі штрафного. У доданий час переможний гол забив Мауро Ікарді з передачі Кіліана Мбаппе.

Нагадаємо, в епізоді із заміною форвард парижан Ліонель Мессі відмовився потиснути тренеру руку.