Не потиснув руку тренеру: Зірковий Мессі вляпався у скандал під час матчу ПСЖ

Нападник "Парі Сен-Жермен" Ліонель Мессі після заміни відмовився потиснути руку головному тренеру парижан Маурісіо Почеттіно

Журналіст відділу Depo.Сектор
Не потиснув руку тренеру: Зірковий Мессі…

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Момент, який потрапив в трансляцію поєдинку:

У матчі 6-го туру французької Ліги 1 "Парі Сен-Жермен" переграв "Ліон". Зустріч проходила на стадіоні "Парк де Пренс" в Парижі і завершилася з рахунком 2:1.

На 54-й хвилині перший гол забив Лукас Пакета. Карл Токо Екамбі отримав м'яч на лівому фланзі, змістився звідти в штрафну і виконав передачу на Пакету, якому вдався чудовий удар у правий нижній кут воріт. На 66-й хвилині Неймар зрівняв рахунок, реалізувавши пенальті.

Ліонель Мессі провів на полі 76 хвилин, його замінив Ашраф Хакімі. Аргентинець не вирізнявся результативними діями, проте влучив у хрестовину воріт "Ліона" зі штрафного. У доданий час переможний гол забив Мауро Ікарді з передачі Кіліана Мбаппе.