"Рівер Плейт" із розгромом виграв третє місце на клубному чемпіонаті світу

Аргентинський "Рівер Плейт" здобув перемогу в матчі за третє місце клубного чемпіонату світу з футболу з японською командою "Касіма Антлерс"

Про це повідомляє Depo.Сектор. Зустріч пройшла в Абу-Дабі (ОАЕ) на стадіоні "Шейх Заєд" і завершилася з рахунком 4:0 на користь номінальних гостей.

Перший гол забив півзахисник Бруно Сукуліні на 24-ій хвилині. В середині другого тайму перевагу аргентинської команди подвоїв хавбек Гонсало Мартінес. Автором третього м'яча став нападник Рафаель Борре, який реалізував пенальті на 88-ій хвилині. У доданий час другий свій гол в актив записав Мартінес.

Таким чином "Рівер Плейт" посів третє місце на клубному чемпіонаті світу, "Касіма Антлерс" – четвертий.

Фінал турніру відбудеться сьогодні, 22 грудня. За перше місце змагатимуться мадридський "Реал" і "Аль-Айн" з ОАЕ. Початок зустрічі – о 18:30.