Мадрид усе спокійно вирішив: "Рівер Плейт" став володарем скандального Кубка Лібертадорес

"Рівер Плейт обіграв "Боку Хуніорс" в матчі-відповіді фіналу з рахунком 3:1 – переможний гол у додатковий час красивим ударом з-за меж штрафного майданчика забив Хуан Кинтеро

Про це повідомляє Depo.Сектор. Перша гра завершилася з рахунком 2:2.

На самому початку додаткового часу (на 92-ій хвилині) з поля за другу жовту картку вилучили Вільмара Барріоса. Закінчував зустріч "Бока Хуніорс" через травму взагалі вдев'ятьох. При цьому команда могла відігратися на останній хвилині додаткового часу, але Хара влучив у штангу. Відразу після цього "Бока Хуніорс" пропустив контрвипад суперника і хавбек "Рівера" Гонсало Мартінес забив третій м'яч вже у порожні ворота.

Матч-відповідь кілька разів переносилася через заворушення з боку уболівальників. "Бока Хуніорс" відмовлявся грати в гостях і вимагав присудити поразку супернику, однак Американська конфедерація футболу (КОНМЕБОЛ) на це не пішла.

У підсумку зустріч перенесли зі стадіону "Монументаль" в Буенос-Айресі на "Сантьяго Бернабеу" в Мадриді. "Рівер" залишився вкрай незадоволений цим рішенням.

"Рівер Плейт" і "Бока Хуніорс" уперше в історії зустрічалися у фіналі Кубка Лібертадорес.