Форвард збірної України вперше забив гол з пенальті

Уперше в своїй кар'єрі форвард збірної України Артем Кравець забив м'яч ударом з 11-метрової позначки

Форвард збірної України вперше забив гол…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Нападник збірної України Артем Кравець провів черговий результативний матч за "Кайсеріспор" і забив восьмий гол у 19-му поєдинку цього сезону. При цьому вперше (!) у своїй професійній кар'єрі він зробив це ударом з 11-метрової позначки.

"Раніше пенальті бив тільки за дубль "Динамо", – сказав форвард після гри з "Різеспором". Поєдинок завершився не найкращим чином для "Кайсеріспора". Коли на 87-ій хвилині Кравець забив м'яч, то гості вийшли вперед – 2:1. Але в компенсований час вони втратили не тільки перемогу, але і взагалі залишилися без очок – 2:3. Один із м'ячів "Різеспора" в активі колишнього півзахисника збірної України Дениса Гармаша.

За 90 хвилин, проведених на полі, Артем Кравець виконав великий обсяг роботи – у нього було 72 ТТД з браком в 32%. Форвард завдав чотири удари по воротах, зробив чотири обведення, віддав один гострий пас і добре попрацював на оборону – три відбирання, три перехоплення і вісім підбирань. Українець виграв вісім єдиноборств з 20-ти і отримав від InStat 284 бали (увійшов до трійки найкращих гравців "Кайсеріспора").

Після цієї поразки команда Кравця знову опустилася в зону вильоту, але від рятівного місця її відділяє всього одне очко. Наступного туру – домашня гра з "Газіантепом".