Українські футболісти влаштували гольову феєрію в матчі чемпіонату Туреччини

У матчі 31-го туру чемпіонату Туреччини "Різеспор" Гармаша, Борячука і Морозюка обіграв "Кайсеріспор" Кравця з рахунком 3:2

Про це повідомляє Depo.Сектор.

З українців на поле в стартовому складі вийшов лише Артем Кравець, тоді як Денис Гармаш і Андрій Борячук залишилися на лаві запасних, а Микола Морозюк взагалі не потрапив в заявку.

На 86-й хвилині зустрічі Кравець забив вже 6-й свій гол у цьому чемпіонаті, пробивши голкіпера з одинадцятиметрової позначки і зробивши рахунок 2:1 на користь своєї команди.

Але вже через п'ять хвилин вийшов на заміну Гармаш рахунок зрівняв, а ще через хвилину точний удар Фернандеса приніс "Різеспору" перемогу.

Відзначимо, що третій українець, Андрій Борячук, також вийшов на заміну, але результативними діями не відзначився.

"Різеспор" – "Кайсеріспор" 3:2

Голи: Саму, 11, Гармаш, 90+2, Фернандес, 90+3 – Анджело, 32, Кравець, 87(пен).

Раніше Микола Морозюк віддав гольову передачу в матчі з "Денізліспором".