"Ще й вошиві, мабуть": Як на Росії та в Україні відреагували відмову Цвєтова фотографуватися з росіянами на п'єдесталі Паралімпіади

Український легкоатлет Ігор Цвєтов завоював срібло Паралімпіади в Токіо в бігу на 100 метрів і відмовився фотографуватися з росіянами на п'єдесталі

"Ще й вошиві, мабуть": Як на Росії та в…
фото з сторінки Фейсбук Ігора Цвєтова

Дворазовий чемпіон літніх Паралімпійських ігор 2016 року, чемпіон світу 2019 року Ігор Цвєтов фінішував другим в фінальному забігу на 100 метрів. Перше і третє місця в забігу зайняли Дмитро Сафронов і Артем Калашян, які представляють Паралімпійський комітет Росії. Після церемонії нагородження вони хотіли зробити спільне фото, але українець відмовився. У підсумку росіяни зробили фото удвох. "За порєбріком" цей вчинок Цвєтова обурив. Ботоферми та користувачі під цими новинами найобразливішими словами поливають українця з патріотичною позицією. Ось що пишуть користувачі сайту "Чемпіонат":

Українці ж схвально сприйняли позицію Цвєтова.

Ну і традиційно ця подія стала для українців можливістю повправлятися в створенні смішних фотожаб.

Нагадаємо, українські спортсмени, які виступали на Олімпійських іграх в Токіо, потрапили в гучний політичний скандал. В передостанній день Олімпіади, під час фіналу змагань у стрибках у висоту, українка Ярослава Магучіх підкорила висоту 2,00 м і посіла третє місце. На першому місці в цих змаганнях фінішувала росіянка Марія Ласіцкене – 2,04 м. Згодом у мережі з'явилися фотографії, на яких Магучіх позує з російською атлеткою Марією Ласіцкене одразу після змагань. Українські вболівальники критикували нашу легкоатлетку, адже Ласіцкене була довіреною особою президента Росії Володимира Путіна на виборах в 2018 році. При цьому обидві спортсменки мають військові звання. Ласіцкене - капітан Збройних сил Росії, а Магучіх молодший лейтенант ЗСУ.

Несподівано за Магучіх вступився інший бронзовий призер Олімпіади з карате Станіслав Горуна. Він опублікував на своїй сторінці в Фейсбук гнівний пост з закликом "від*батися від спортсменів".