Лідер "Шахтаря" звинуватив арбітра в поразці в Манчестері

Півзахисник "Шахтаря" Тарас Степаненко прокоментував поразку "Манчестер Сіті" (0:2) у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт "Шахтаря".

"Ми хотіли діяти компактно і не давали розігрувати м'яч в середині поля. У першому таймі це виходило. Результат зустрічі вирішив гол де Брюйне на 48-й хвилині.

Пропустили відразу після перерви, тому стало важко: потрібно було розкриватися і ризикувати, звідси більша кількість моментів "Манчестер Сіті". Пенальті в нашу сторону був спірним, а біля воріт суперника - стовідсотковий.

На суддів позначився фактор гранда, а ми до цього вже звикли, якщо згадати матчі з "Реалом" або "Баварією". Провели хороший поєдинок, грали в футбол, а не відбивалися.

Йдучи з поля, кожен з нас може сказати: зробили все, щоб проявити себе гідно і їхати додому з високо піднятою головою.

Дуже важливі два стикових матчі з "Фейєноордом". Вони будуть ще складнішими. Якщо зараз нас десь могли недооцінювати, то там потрібно буде показувати майстерність", - сказав Степаненко.