Український клуб виграв у сильного іспанського суперника в Лізі чемпіонів

Чемпіон України "Прометей" у дебютному матчі 2-го раунду Ліги чемпіонів удома вирвав перемогу в іспанської "Унікахи" – 70:69

Український клуб виграв у сильного іспан…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. З першої чверті господарі взяли ініціативу у свої руки та контролювали хід поєдинку аж до четвертого відрізка.

У заключній чверті гості змогли зробити приголомшливий камбек. Здавалося, що іспанці заберуть матч, але за 7 секунд до кінця Кріс Доу реалізував фантастичний триочковий з фолом, після чого впевнено реалізував штрафний кидок, вирвавши таким чином перемогу для "Прометея".

Варто зазначити, що гравці "Унікахи" були влучнішими з ближньої дистанції (47% проти 37%), але баскетболісти "Прометея" точніше реалізовували кидки через дугу (33% проти 27%).

Іспанці також зібрали більше підбирань (44 проти 39), а українці віддали більше результативних передач (16 проти 12).

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став захисник "Унікахи" Даріо Брісуела, який набрав 24 очки.