Український клуб у дуже драматичному матчі виграв у "Хапоеля" в Лізі чемпіонів

У Запоріжжі в 2-му матчі серії плей-ін Ліги чемпіонів з баскетболу ​​слобожанський "Прометей" в овертаймі переміг "Хапоель" з Єрусалиму 82:79

Український клуб у дуже драматичному мат…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Після першого матчу, де "Прометей" постійно поступався ізраїльцям, особливо у кидках через дугу, цього матчу команди довго йшли ніздря в ніздрю. У перших двох чвертях жодна з команд не йшла на перерву з будь-якою перевагою.

Багато що змінилося в третій чверті, коли "Прометей" декілька разів помилився в атаці з швидкими кидками. До того ж легіонери українського клубу часто сперечалися з арбітрами, за що їх карали технічними фолами. "Хапоель" впевнено збільшив перевагу до +7.

У четвертій десятихвилинці багато що йшло за планом ізраїльців, але тривало це до останніх двох хвилин, коли гравці "Прометея" за активної підтримки публіки пішли вперед і зрівняли рахунок.

В овертаймі українська команда виглядала свіжішою та виглядала краще. "Хапоелю" вдалося зрівняти рахунок майже перед завершенням часу, але за 1-ну секунду до сирени Доу закинув фантастичний триочковий і вирвав перемогу.