ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фанати про Селезньова і Росію: Йому в Україну дороги немає і до збірної викликати не варто

Відомі українські фанати висловили свою позицію щодо футболістів з України, які під час війни поїхали на Росію
Depo.
16 березня 2016 08:00
ФОТО: depo.ua
Фанати про Селезньова і Росію: Йому в Україну дороги немає і до збірної викликати не варто
Фанати про Селезньова і Росію: Йому в Україну дороги немає і до збірної викликати не варто

Після скандальної розмови з Євгеном Селезньовим та бесіди з тренером збірної України Михайлом Фоменком Depo.Сектор вирішив опитати відомих фанатів, ультрас, стосовно їхнього ставлення до футболістів, які переїхали на Росію.

Ми ставили фанатам кілька запитань:

1). Як ви ставитеся до переїзду українських футболістів у чемпіонат Росії під час війни?

2). Чи варто освистувати цих футболістів під час матчів збірної і чи потрібно відмежовувати футбол від політики? 

Тарас Кузьменко (представник WBC, "Динамо" Київ)

Фанати про Селезньова: Тих, хто грає на Росії, не варто викликати до збірної України - фото 1

Моя особиста думка з цього приводу:

1) Ставлюся негативно. Якщо людина хоче заробляти гроші, розважаючи глядачів країни-окупанта - це її вибір. Але вона має розуміти негативне ставлення до цього великої кількості (може навіть й більшості) українців.

2) Варто чи не варто - так питання не стоїть, його будуть освистувати, питання лише у "розмірі" освистування. Навряд чи гравці, навіть далекі від "політики" не знають, що УЄФА розводить між собою українські та російські клуби в єврокубках вже другий сезон поспіль. Певно, то не просто так. Тож заяви про "політику" - то лише відмовки.

Тарас Павлів ("Завжди вірні", "Карпати" Львів)

Фанати про Селезньова: Тих, хто грає на Росії, не варто викликати до збірної України - фото 2

1). Навіть не знаю, з чим порівнювати такий переїзд. Мабуть, це на рівні якоїсь натуралізації, коли починають видавати паспорти. Фоменко не брав футболістів у збірну, яким давали паспорти. Можливо, і цього разу він не зробить цього з тими, хто поїхав.

Щодо футболістів, які грають на Росії - якщо у людей там підписані контракти були раніше і вони їх дограють, то це одна справа. А коли події в Україні відбуваються вже два роки, а гравці беруть і під час них їдуть на Росію... Якщо б це були люди, які допомагали воїнам АТО, потім поїхали на Росію і продовжили допомагати навіть за російські гроші воїнам, то це була б одна ситуація. А тут люди займали нейтральну позицію і поїхали на Росію (Селезньов, Бутко, Пилявський, Міщенко та ін. - ред.)

2). Я думаю, що варто освистувати Селезньова та інших футболістів, що грають на Росії. Потрібно продемонструвати позицію. Щоб Селезньов, наприклад, розумів, що є люди, які його оточують, сім'я, яка підтримала рішення переїзду, а є українці, які не сприймають цього рішення. Освистувати треба.

Олег Комуняр (фанат клубу "Таврія" Сімферополь)

Фанати про Селезньова і Росію: Йому в Україну дороги немає, менше муд*ків буде і до збірної викликати не варто - фото 3

1). Ставлюся негативно не тільки до футболістів збірної України, але і до колишніх гравців, наприклад, Максима Старцева і Дениса Голайдо, які поїхали в Крим. Денис Голайдо грає там за "ТСК", а Максим Старцев  став футбольним функціонером. Футболісти, не знаю, чим їх заманюють... Селезньова, мабуть, великою зарплатою. Вони мають розуміти, що назад в Україну тобі дороги немає. Як мінімум, до цього негативно відносяться вболівальники. Та і взагалі, як можна грати або співпрацювати з людьми, які окупували твою територію, вбивають твоїх співгромадян, у тому числі і твоїх вболівальників. Ми ж знаємо скільки фанатів "Дніпра" загинуло на цій війні. Якщо обираєш шлях грошей - це одне. Але назад дороги немає, бо люди цього не пробачать.

2). Щодо освистування - кожен має право на це. Варто чи не варто...не знаю, наскільки організовано, але плюс-мінус всі мають однакову позицію у цьому питанні. Думаю, що Селезньов, якщо його викличуть до збірної, то він з цим зіштовхнеться. "Футбол поза політикою" - це придумана відмазка. Оскільки, політика - це те, що відбувається в Кабміні та ін. А війна - це, коли вбивають твоїх співгромадян.  

Олег Романовський (фанат "Оболонь-Бровар" Київ)

Фанати про Селезньова: Тих, хто грає на Росії, не варто викликати до збірної України - фото 3

1) Негативно взагалі, а тим паче футболістів збірної.

2) Освистувати не варто, бо не варто їх взалаі викликати. Це не політика, а ситуація типу як якісь Старостіни (умовно) у 42-му переїхали б грати за віденський "Рапід" чи "Шальке".

Олександр Глущенко (вболівальник збірної України)

Фанати про Селезньова: Тих, хто грає на Росії, не варто викликати до збірної України - фото 4

1). "Вважаючи на ситуацію, взаємовідносини між Росією та Україною, гібридну війну, що веде проти нас північний сусід, нам як громадянам та патріотам звісно що не зрозуміла позиція спортсменів, що їдуть на заробітки до Криму чи грати в російских клубах, чи тим паче виступати за збірну країни-агросора. Ця проблематика існує не лише у футболі.

2). Чи буде грати той чи інший гравець за збірну - вирішує тренер. Звісно, такий гравець не застрахований від обурення глядачів на стадіоні і виплеску емоцій. Тут немає ніякої політики в тому, що громадяни України висловлюють свою громадянську позицію і вимагають від інших громадян бути більш поміркованими у тяжкий час для країни, коли всі в однаково складних умовах

Максим Подорожній ( "ПСФ" - проти сучасного футболу)

Фанати про Селезньова: Тих, хто грає на Росії, не варто викликати до збірної України - фото 5

Не згоден із постановкою деяких питань.

1) Позитивно ставлюся. Хай собі переїзджають до Росії. Менше "муда*ів" в Україні буде.

2) Мені байдуже до футболу збірних. Як в українській, так і в інших є іноземні гравці, або ж просто муд*ки, які грають за національну команду лише з професійного, але не патріотичного інтересу. Якщо в збірній України є/були Несмачний, Алієв, Девіч, Едмар, Ракіцький, Кучер і подібні "створіння", то і "Сєлі" там місце. Це не політичне питання.