Як український арбітр втікав від розлючених вболівальників "Ниви" (ВІДЕО)

Після матчу Другої ліги в Тернополі арбітр тікав від уболівальників

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на sport.ua.

Скандальним вийшов матч 25-го туру в групі А Другої ліги. "Агробізнес" в гостях здобув перемогу над тернопільською "Нивою". Причому переможний гол гості забили в доданий арбітром час.

Протягом гри "Нива" лідирувала в рахунку, але не втримала перевагу. "Агробізнес" відігрався, а виграв завдяки призначеному пенальті на 90+4 хвилині матчу. Арбітр Андрій Холявко призначив цей стандарт. Це було друге пенальті в ворота "Ниви" в матчі (перше гості не реалізували).

У підсумку, після матчу арбітру довелося спішно покинути поле від незадоволених місцевих уболівальників. Рефері біг з поля в напрямку пожежної машини, де і знайшов захист з боку стюардів та правоохоронних органів, повідомляє фан-аккаунт "Ниви" в Інстаграм.

???????? Те саме скандальне пенальті на 94 хвилині у матчі Нива - Агробізнес (1:2). Зверніть увагу на асистента арбітра, який не наважився зафіксувати метровий офсайд. Спочатку головний арбітр Холявко чітко вказав на видуманий штрафний удар, але, переглянувшись з асистентом, взагалі змінив своє рішення і вдруге у цьому матчі вказав на одинадцятиметрову позначку… Такі дії арбітрів вкотре стають на заваді розвитку українському футболу!

Допис, поширений ТПФК "Нива" Тернопіль ⚽???????? (@fcnyva)