"Ворскла" у драматичному матчі вибила з Кубка України "Десну"

У матчі 1/4-ої фіналу Кубка України чернігівська "Десна" вдома поступилася полтавській "Ворсклі" (0:1), пропустивши гол із пенальті

"Ворскла" у драматичному матчі вибила з…

Про це повідомляє Depo.Сектор

"Десна" – "Ворскла" 0:1

Гол: Васін, 65 (пен.)

"Десна": Паст, Тамм, Єрмаков, Арвеладзе (Будківський, 87), Картушов, Хльобас (Філліппов, 67), Гітченко, Тотовицький, Конопля, Фаворов, Кузик (Калитвинцев, 67)

"Ворскла": Різник, Пердута, Чеснаков (Баєнко, 47), Ндіайє, Якубу, Скляр, Пуцлін, Васін (Кравчук, 70), Луїзао, Кане, Кулач (Степанюк, 47)

Попередження: Кузик, 41; Тамм, 63; Єрмаков, 75 – Кане, 33; Васін, 40; Якубу, 55; Баєнко, 60; Скляр, 76

Усе в цьому матчі вирішив єдиний гол, забитий "ворсклянином" Васіним із пенальті. Одинадцятиметровий призначили за гру рукою естонця Тамма у власному штрафному майданчику.

Загалом поєдинок пройшов у рівній боротьбі – команди стоврили приблизно рівну кількість небезпечних моментів. До останніх хвилин "Десна" пробувала відігратися, проте завдати влучного удару, який би перевів поєдинок в овертайм, не вдалося.