Вилучення + два нереалізовані пенальті: "Шахтар" скромно обіграв "Маріуполь"

Донецький "Шахтар" у 26-му турі української Прем'єр-ліги обіграв в гостях "Маріуполь" - 1:0

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Трибуну. Єдиний гол в матчі на 12-ій хвилині забив Веллінгтон Нем, який замкнув передачу Сергія Болбата.

На 23-ій хвилині Жуніор Мораес не реалізував призначений за гру рукою у власному штрафному Сергія Горбунова пенальті. Форвард пробив повз ворота. Минулого туру він не забив з 11-метрової позначки в ворота "Динамо".

На 48-ій хвилині Павло Полегенько у власному штрафному збив Жуніора Мораеса, за що отримав червону картку. До 11-метрової позначки підійшов Алан Патрік, але Євген Гальчук потягнув удар.

"Маріуполь" – "Шахтар" 0:1

Гол: Веллінгтон Нем, 12

"Маріуполь": Гальчук, Демірі (Білоконь, 63), Яворський, Дава, Тищенко, Горбунов, Полегенько, Путря (Литовченко, 69), Мишньов, Вакула (Проданов, 85), Фомін

"Шахтар": Шевченко, Ісмаїлі, Хочолава, Кривцов, Алан Патрік (Педро, 63), Болбат, Коваленко, Маркос Антоніо, Веллінгтон Нем (Тете, 90), Мораес, Соломон (Кайоде, 80)

Попередження: Тищенко, 33; Демірі, 40; Яворський, 55; Мишньов, 67; Вакула, 80 - Хочолава, 58

Вилучення: Полегенько, 50