Українська красуня-модель присвятила перемогу на чемпіонаті Європи померлому коментатору

19-річна українська легкоатлетка Юлія Левченко встановила особистий рекорд у стрибках в висоту - 1,96 метри

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Після завершення змагань хлопець Юлії в Facebook привітав свою кохану з тріумфом, а також написав, що Левченко збиралася присвятити перемогу пам'яті видатного журналіста і коментатора Олександра Мащенка.

Олександр Мащенко пішов з життя 12 липня у віці 38-ми років. У п'ятницю пройшло прощання з головним редактором XSPORT попрощалися в Холі чемпіонів НСК "Олімпійський", похорони пройшли в селі Требухів Київської області.

Відразу дві українські стрибунки у висоту змогли піднятися на п'єдестал пошани на чемпіонаті Європи U-23 в польському Бидгощі. Юлія Левченко стала переможницею турніру, а її подруга і партнер по збірній Ірина Геращенко посіла друге місце.

Юлія народилася 28 листопада 1997 року, її зріст - 179 см, вага - 59 кг. У стрибках у висоту на Олімпіаді 2016 вона посіла підсумкове 19-е місце (з результатом 1,92 метра не змогла кваліфікуватися у фінал).