Український футболіст відверто розповів про критичну ситуацію в "Карпатах"

Колишній захисник львівських "Карпат" Сергій Вакуленко охарктеризував те, щр відбувається у львівському клубі

Український футболіст відверто розповів…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Футбол24

– Сергію, вчора з'явилась інформація про те, що ви покинули "Карпати"...

– Так, ми розірвали контракт за згодою обох сторін. Тому зараз я – вільний агент.

– Дуже багато розмов навколо "Карпат". Якою є ситуація зсередини колективу?

– Нам не виплачувались гроші протягом дуже тривалого часу. Щоб ви розуміли: з урахуванням січня ми не отримували грошей чотири місяці. А за таких умов дуже складно думати про футбол, бо у всіх є сім'ї та певні фінансові обов’язки перед ними.

Я згідний, що нам не все вдавалося на футбольному полі, до того ж ми йшли на останньому місці, але в контракті не було прописано, що за це нас можна було залишати без зарплати. Також хотів би сказати, що сьогоднішня позиція команди в турнірній таблиці – це "заслуга", зокрема, і керівництва.

Ви ж розумієте, щоб футболіст добре почувався на полі, треба, щоб у нього в побуті все було гаразд. У відповідь ми отримували лише постійні обіцянки про дату виплати. Спочатку нам обіцяли розрахуватись до початку відпустки, потім чекали грошей до початку нового року, зрештою була обіцянка отримати зарплатню після виходу з відпустки…

Нещодавно вже колегіальним рішенням ми всі вирішили не виходити на тренування, поки хоча б якусь частину боргу не виплатять. До нас приїжджало керівництво, яке спочатку обіцяло, що гроші будуть. А через три дні до нас донесли, що всі, хто хоче, можуть йти з команди. Відповідно, з нами вже вирішувалось питання щодо розірвання контракту та узгодження фінансових питань.

– Тобто "Карпати" вам досі винні?

– Ні, ми дійшли консенсусу. Я людина неконфліктна, тому вирішив не доводити справу до суду, пішов клубові назустріч. Я отримав суму, на якій ми зійшлись.

– Турецьких зборів для "Карпат" вже не буде?

– Не знаю. Але в команді очікують, що отримають по одній зарплатні за рахунок грошей від трансферу Ді Франко. До речі, з цих же грошей закрили борги перед футболістами, які вже пішли, тобто і переді мною.

– Як поводилися легіонери за таких складних умов?

– Вони взагалі в шоці були. Ще наприкінці першого кола легіонери хотіли ігнорувати матчі та тренування. У Європі невиконання контрактних умов уявити неможливо! Якщо наші футболісти пристосовані до подібного, то іноземці тільки очі широко відкривали і взагалі не розуміли, куди потрапили.

– Димінський зараз справді дуже далекий від справ клубу?

– Складно відповісти на ваше запитання. Можу лише сказати, що комунікували ми через спортивного директора Бойчишина та генерального директора Ящишина.

Читайте також: "Карпати" втратили основного голкіпера

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"