Українець Ярмоленко вперше потрапив у стартовий склад "Вест Гема" в АПЛ

Півзахисник "Вест Гема" Андрій Ярмоленко потрапив до стартового складу на матч 16-го туру АПЛ проти "Саутгемптона"

Українець Ярмоленко вперше потрапив у ст…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Така довіра головного тренера "молоткарів" Девіда Мойєса дещо здивувала.

Минулого туру 31-річний українець відіграв 2-ий тайм зустрічі з "Брайтоном" (2:2) і взяв активну участь в одному із забитих голів лондонців.

У цілому в сезоні футболіст узяв участь у 7-ми матчах АПЛ, але жодного разу не зіграв більше тайму і не відзначився результативними діями.

До цього атакувальний півзахисник збірної України жодного разу в сезоні не потрапляв в стартовий склад на матч чемпіонату Англії, а з перших хвилин грав тільки в Кубку англійської ліги і за збірну. Востаннє він виходив у старті на матч АПЛ 8-го липня – у зустрічі 34-го туру проти "Бернлі" (0:1).

Матч "Саутгемптон" – "Вест Гем" розпочнеться о 20.00.