Напередодні завершилися поєдинки 18-го туру української Прем'єр-ліги

Журналіст Depo.Сектор
Снігопад у Львові та "будка" для "Маріуп…

Depo.Сектор підбиває найважливіші підсумки проведених матчів.

Агресія туру. Матч в Одесі між "Чорноморцем" та "Зорею" завершився нічиєю (1:1), а ще запам'ятався свавіллям футболістів обох команд. Арбітр поєдинку в сумарній кількості показав футболістам 10 жовтих карток, ще три з них перетворилися у червоні. Такої агресії та емоцій одразу і не пригадати в українській Прем'єр-лізі.

Форс-мажор туру. У львові "Карпати" приймали донецький "Олімпік", але команди змогли відіграти лише один тайм. Аномальний снігопад засипав газон стадіону "Україна" і головний арбітр матчу Катерина Монзуль вирішила не продовжувати багатостраждальний матч.

В перерві навіть вболівальники "левів" долучились до прибирання газону, але сила природи перемогла людські можливості. В результаті поєдинок перенесли на пізніший термін, рішення буде озвучене згодом.

Гол туру. Захисник луганської "Зорі" Олександр Сваток продемонстрував навички форварда і відзначився феноменальним голом у ворота "Чорноморця" (1:1). Додає яскравості голу і феноменальний асист Артема Громова, який перед цим обіграв двох суперників і точно виклав м'яч на ногу партнеру.

Сатисфакція туру. Ігор Суркіс отримав вал критики на свій адрес через невиїзд в Маріуполь у серпні поточного року. Офіційного рішення по матчу ще немає, але керівництво прифронтового клубу добряче попсувало нерви власнику "Динамо".

У вчорашньому поєдинку київський клуб не залишив живого місця від підопічних Олександра Бабича (5:1), чим приніс невимовну радість Ігорю Суркісу. Президент столичного клубу знову пригадав "собаку та будку" і зізнався, що попросив гравців забити побільше голів в ворота суперників.

Пенальті туру. В чемпіонаті України вболівальники вже звикли до сумнівних рішень арбітрів, а поєдинок "Шахтаря" проти "Вереса" (2:0) лише підтвердив низьку кваліфікацію футбольної феміди. Прем'єр-лігу врятує лише впровадження відеоповторів, бо придумати таке пенальті може лише недалека людина: