Шевченко: Далася взнаки різниця у класі

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував поразку від Хорватії (0:2) і виліт у кваліфікації до ЧС-2018

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ФФУ.

За словами Шевченка, клас лідерів хорватської збірної виявився вищим.

"У нас є певні проблеми з форвардами. Зважаючи на перебіг подій у першому таймі, вважаю, що взаємодія в атаці у наших гравців була на належному рівні. У другій половині зустрічі трохи не витримали, далася взнаки різниця у класі. Маю на увазі те, що у збірній Хорватії багато класних футболістів, котрі звикли проводити по два матчі на тиждень на високому рівні. Наш чемпіонат поступається провідним першостям Європи, в яких виступає більшість гравців збірної Хорватії. Тож коли у другому таймі суперник підвищив темп, почав активніше застосовувати пресинг, ми почали частіше помилятися. Одна з таких помилок і призвела до першого голу. А потім ми уже пішли в атаку, нічого було втрачати, адже потрібна була лише перемога.

Подякував футболістам за ставлення до команди та гри. У нас, на жаль, невисока конкуренція в країні. Немає такого, що з двох гравців однаково високого рівня ми змогли обрати сильнішого на поточний момент. Нам доводилося змінювати позиції гравців, щоб бути конкурентоздатними. Вдячний гравцям, що вони сприйняли вимоги тренерського штабу, перебудовувалися. Ми грали з хорошою командою, з сильними виконавцями у складі. Збірна Хорватії за підбором виконавців та якістю гри мала б займати перше місце у групі. У нас був шанс. Але суперник вистояв, коли йому було важко – маю на увазі перший тайм, у якому ми комбінували і створювали моменти, а потім реалізував дві нагоди для взяття воріт", - заявив Шевченко.