"Шахтар" розгромив "Зорю" і зробив ще один крок до чемпіонства

У матчі 24-го туру УПЛ донецький "Шахтар" упевнено обіграв луганську "Зорю" з рахунком 3:0

Про це повідомляє Depo.Сектор. Досить швидко "гірники" відкрили рахунок - луганець Литвин збив з ніг Тете, а Коваленко реалізував пенальті.

Після перерви Кайоде скористався хорошою фланговою передачею від того ж таки Коваленка - 2:0.

А крапку в зустрічі уже на доданих арбітром хвилинах поставив Майкон, вчасно опинившись на добиванні.

"Шахтар" – "Зоря" 2:0

Голи: Коваленко, 15 (пен.); Кайоде, 50; Майкон, 90+1

"Шахтар": П'ятов, Ісмаїлі, Кривцов (Матвієнко, 52), Хочолава, Степаненко, Болбат, Тайсон, Коваленко (Майкон, 67), Тете, Кайоде, Соломон (Фернандо, 77)

"Зоря": Луїс Філіппе, Вернидуб, Тимчик, Литвин, Козаков, Сілас, Леднєв, Караваєв (Громов, 61), Чеберко, Луньов (Михайличенко, 80), Будківський (Кабаєв, 61)

Попередження: Кривцов, 23 - Вернидуб, 22; Козаков, 80

Читайте і дивіться також: Як "Шахтар" відкрив рахунок у принциповому матчі із "Зорею"