Сенсація в Одесі загострила інтригу в українській футбольній Прем'єр-лізі

У матчі 23-го туру чемпіонату України одеський "Чорноморець" несподівано поступився вдома "Арсеналу-Київ" з рахунком 1:3

Про це повідомляє Depo.Сектор. Перший тайм ошелешив багатьох прихильників одеського "Чорноморця": гості з Києва швидко забили гол, а згодом, попри те, що загалом гра була рівною, довели рахунок до розгромного ще до перерви.

Все, що вдалося одеським футболістам, - один гол престижу, який, за великим рахунком, ні на що вже не вплинув.

"Чорноморець" – "Арсенал-Київ" 1:3

Голи: Чорній, 62 - Міссі-Мезу, 5; Вакуленко, 26 (пен.); Оріховський, 37

"Чорноморець": Литовченко, Норенков, Міщенко, Грачов, Вільг'яльмссон (Семенів, 72), Танчик, Бабенко, Морозенко, Гошкодеря, Рижук, Павлов (Чорній, 46)

"Арсенал-Київ": Підківка, Дубинчак, Сагуткін, Вакуленко, Домбровський, Мудрик (Ліпартія, 63), Танковський, Авагімян (Кадимян, 55), Оріховський, Жичиков, Міссі-Мезу (Ковпак, 79)

Попередження: Морозенко, 23; Павлов, 32; Рижук, 45; Бабенко, 87 - Авагімян, 47; Танковський, 54; Кадимян, 76; Жичиков, 87