Ребров не став списувати на погоду втрату очок "Динамо"

Головний тренер київського "Динамо" Сергій Ребров прокоментував нічию проти "Ворскли" (2:2) у 17 турі УПЛ

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena. "Ми програли, точніше, зіграли внічию ще в першому таймі, коли не було концентрації, хоча і були моменти. Більше в цьому досягла успіху "Ворскла". Кобахідзе весь час тікав від захисників, створював моменти, які втілилися в голи, а ми ще в першому таймі в кількох моментах повинні були пропускати.

Чи відрізнялося поле тут від поля в Охтирці? Звичайно! В Охтирці ми вийшли на лід, там неможливо було грати, а тут, коли підняли плівку, виявився абсолютно нормальний газон, інша справа, що сніг все засипає, але це нас жодним чином не виправдовує. І пропускає, і забиває вся команда. Ми попереджаємо, що навіть коли атакуємо, повинні думати і про оборону. Ми пропустили два - а могли і більше", - заявив Ребров.