Пахне відставкою: "Олімпік" програв 4-ий матч поспіль, цього разу "Карпатам"

У першому матчі дня в УПЛ донецький "Олімпік" поступився львівським "Карпатам" з рахунком 1:3

Пахне відставкою: "Олімпік" програв 4-ий…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Ще в першому таймі донеччани пропустили два голи та ще й "заробили" вилучення (Фабінью). Щоправда, після перерви повернули інтригу, однак її поховав "карпатівець" Гуцуляк ударом із-за меж штрафного майданчика.

"Олімпік" – "Карпати" 1:3

Голи: Політило, 62, з пен. – Гуцуляк, 26, 65; Ді Франко, 42

Нереалізоване пенальті: Гуцуляк, 26 (воротар)

"Олімпік": Пеньков, Снурніцин (Г.Пасіч, 31), Гришко, Зотько, Цимбалюк (Є.Пасіч, 78), Завійський, Салу, Фабінью, Тейшейра, Захеді (Політило, 59), Діейє

"Карпати": Підківка, Халл, Дубінчак (Якимець, 70), Кучер, Мартінш, Гуцуляк, Вербний, Ді Франко (Лейоус, 76), Войковіч, Вакуленко, Понде (Жоао Діого, 81)

Попередження: Діейє, 4; Фабінью, 10; Г.Пасіч, 32 – Вакуленко, 35; Дубінчак, 61

Вилучення: Фабінью, 25 (фол останньої надії)

Читайте і дивіться також: Як "Карпати" двома голами у першому таймі "Олімпік" шокували