"Олександрія" в Одесі несподівано розгромила "Чорноморець"

Команда Володимира Шарана підтвердила невипадковість своїх намагань виграти "бронзу" чемпіонату України з футболу, перемігши з рахунком 3:0

Про це повідомляє Depo.Сектор. "Олександрія" ще в першому таймі забила три "сухі" голи у ворота одеситів, а після перерви гості на класі довели справу до перемоги.

Матч міг скластися зовсім по-іншому, якби на 11-ій хвилині нападник "Чорноморця" Аржанов реалізував пенальті, призначений за гру рукою Лучкевичем, - однак він пробив повз ворота.

"Чорноморець" – "Олександрія" 0:3

Голи: Сітало, 5, 39; Бабогло, 32

Нереалізоване пенальті: Аржанов ("Чорноморець"), 11 (повз ворота)

"Чорноморець": Литовченко, Міщенко, Грачов, Рижук, Норенков (Коваль, 46), Танчик, Чорній, Морозенко (Мусолітін, 65), Гошкодеря, Аржанов (Павлов, 79), Бабенко

"Олександрія": Паньків, Цуріков, Шендрик, Бабогло, Гречишкін, Протасов, Банада (Дедечко, 78), Полярус (Пономар, 70), Задерака, Лучкевич (Микицей, 46), Сітало

Попередження: Аржанов, 44; Мусолітін, 76; Бабенко, 80 - Бабогло, 9; Лучкевич, 11; Гречишкін, 85

Вилучення: Коваль ("Чорноморець"), 53 (груба гра з ризиком травми)

Читайте і дивіться також: Як "Олександрія" ще в першому таймі оформила розгромний рахунок із "Чорноморцем"