"Львів" у драматичному матчі декласував "Колос"

У першому матчі 18-го туру УПЛ "Львів" на стадіоні "Україна" переміг ковалівський "Колос"

"Львів" у драматичному матчі декласував…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Львів'яни першими провели вдалу атаку, і Ренан після хорошого паса від Татаркова відкрив рахунок в матчі ударом з воротарської лінії.

На 29-ій хвилині Вадим Парамонов зрівняв рахунок після подачі зі штрафного удару і невдалого виходу воротаря Сарнавського з воріт – 1:1.

Через 3 хвилини Микита Татарков знову вивів львів'ян вперед, реалізувавши пенальті, призначений за порушення правил проти Богунова.

А на 60-ій хвилині арбітр вилучив голкіпера господарів Богдана Сарнравського за гру рукою за межами штрафного майданчика. Після цього головний тренер "Львова" Єгіше Мелікян випустив на поле воротаря Олександра Бандуру замість Пернамбуко.

На 73-ій хвилині Алваро в ході контратаки зробив рахунок 3:1, пробігши півполя з м'ячем і перекинувши через воротаря. І лише на доданих хвилинах ветеран Лисенко скоротив розрив у рахунку до мінімуму. Але вже було пізно.

"Львів" – "Колос" 3:2

Голи: Ренан, 13; Татарков, 32 (пен.); Алваро, 73 – Парамонов, 29; Лисенко, 90+4

"Львів": Сарнавський, Борзенко, Гончар, Люлька, Сабіно, Мартан, Алваро (Велвес, 85), Богунов, Татарков, Ренан (Нич, 78), Пернамбуко (Бандура, 63)

"Колос": Волинець, Парамонов, Максименко, Сахневич, Мигунов (Зозуля, 46), Оріховський, Мілько (Бондаренко, 75), Смирний, Ільїн (Нехтій, 82), Вільг’яльмссон, Лисенко

Попередження: Богунов, 38; Алваро, 55; Люлька, 57 – Ільїн, 7; Мигунов, 30;Вільг’яльмссон,59

Вилучення: Сарнавський, 60 (гра руками за межами штрафного майданчика)