Луческу на Росії згадав про "київських" арбітрів

Головний тренер "Зеніту" Мірча Луческу підвів підсумки матчу чемпіонату Росії проти "Уралу" (2:0)

Про це повідомляє Dеpo.Сектор з посиланням на офіційний сайт "Зеніту".

"Ми заробили дуже важливі три очки проти хорошої команди. Якщо в першому таймі мали повну перевагу, то в другому таймі впевнено і сміливо виглядали господарі.

У відповідності зі своїм стилем, вони часто поставляли м'яч з флангу і нав'язували боротьбу у штрафному. Ці навіси були небезпечні, особливо передачі Кулакова і Данцева.

У нас були хороші моменти у другому таймі, але ми їх не реалізували, в тому числі два моменти були у Дзюби. Тоді рахунок міг би стати більшими.

Єдине, що мені не зрозуміло, так це те, що це шоста гра, коли нас судять московські арбітри. І в українському чемпіонаті мою команду постійно судили київські арбітри", - сказав Мірча Луческу.