Комітет арбітрів ФФУ дав оцінку вилученням матчу "Верес" - "Динамо"

Комітет арбітрів ФФУ прокоментував епізоди з вилученнями в матчі "Верес" - "Динамо" (3:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Комітет арбітрів ФФУ.

Комітет арбітрів ФФУ вважає всі три вилучення в матчі "Верес" - "Динамо" правильними.

Про вилучення Ротаня:

"Ротань здійснює порушення в ситуації зриву очевидної гольової можливості, починаючи затримувати Куліша ще за межами штрафного майданчика. Тим самим він уповільнює його просування до воріт, продовжуючи при цьому порушувати правила вже усередині штрафної площі.

Технічна санкція у вигляді пенальті і дисциплінарна санкція у вигляді червоної картки були правильними, адже це відповідає вимогам зазначеним в циркулярі ФІФА.

Згідно циркуляру арбітр повинен контролювати в таких випадках наступне: чи мав захисник бажання і намір зіграти в м'яч або він здійснював навмисну ​​затримку проти суперника спрямовану на перешкоджання суперникові реалізувати можливість забити гол".

Про вилучення Бурди:

"Бурда через отримання 2-ї жовтої картки було правильно вилучений з поля. На 57-й хвилині цей гравець робить очевидне порушення ногою на воротаря господарів, який знаходився на газоні для того, щоб відбити м'яч. Явна неспортивна поведінка.

На 66-й хвилині той же гравець робить порушення проти Степанюка, під час початку контратакуючих дій. Арбітр застосовує перевагу на користь господарів, але, коли гра зупиняється, він правильно виносить другу жовту картку. Рішення винести червону картку є правильним".

Про вилучення Сімініна:

"Сімініна через отримання 2-ї жовтої картки було правильно вилучено з поля. На 65-й хвилині цей гравець робить порушення особливої ​​важкості проти суперника і отримує жовту картку.

На 72-й хвилині той самий гравець, діючи не за правилами і в некоректний спосіб, проти безпосереднього суперника правильно отримує другу жовту картку. Рішення винести червону картку повністю правильне", - сказано в поясненні.

Також в коментарі сказано, що в матчі "Шахтар" - "Зірка" (5:0) на першій доданій хвилині до першого тайму арбітр повинен був призначити пенальті у ворота кропивницького клубу, але суддя розцінив падіння Марлоса як симуляцію.