"Колос" у драматичному матчі в Києві переміг кризові "Карпати"

У матчі 20-го туру УПЛ ковалівський "Колос" на київському стадіоні УПЛ обіграв львівські "Карпати" (2:1)

"Колос" у драматичному матчі в Києві пер…

Про це повідомляє Depo.Сектор

"Колос" – "Карпати" 2:1

Голи: Ільїн, 11; Петров, 42 – Козак, 78

"Колос": Волинець, Гавриш, Ємець, Єфремов, Смирний, Богданов (Задоя, 80), Морозко (Вільяльмссон, 68), Оріховський, Ільїн, Петров, Бондаренко (Кожушко, 82)

"Карпати": Кудрик, Слива (Козак, 46), Халл, Гіоргадзе, Мартінс, Притула, Кльоц, Пасіч, Назарина, Лях, Бойчук (Кіріленка, 74)

Попередження: Ємець, 25; Смирний, 84 – Бойчук, 43; Гіоргадзе, 47; Пасіч, 65; Притула, 77

Номінальні господарі розпочали дуже активно. І вже на 11-ій минуте Ільїн відкрив рахунок у матчі, у силовому стилі замкнувши головою навіс із флангу.

Перед перервою новачок ковалівського клубу Кирило Петров результативно зіграв на добиванні – 2:0.

Однак другий тайм краще вийшов у "Карпат". Як підсумок, декілька хороших моментів і гол Козака після подачі кутового. На більше львівську команду вже не вистачило.

На останніх секундах футболіст "Колоса" Смирний зіграв рукою у своєму штрафному майданчику, але запорізький арбітр Максим Козиряцький чомусь не призначив очевидне пенальті у ворота ковалівців.

Читайте і дивіться також: "Колос" і "Карпати" оголосили склади на "битву" в Києві