"Карпати" вирвали нічию в Маріуполі, відігравши два голи

У матчі 14-го туру УПЛ "Маріуполь" та львівські "Карпати" поділили очки (2:2)

"Карпати" вирвали нічию в Маріуполі, від…

Про це повідомляє Depo.Сектор.  Господарі з Маріуполя провела швидку атаку, на вістрі триходівки опинився Чурко, який скористався передачею Мишньова. На початку другого тайму і сам Мишньов подвоїв рахунок.

Однак гості зі Львова не здалися, і Назарина швидко відквитав один м'яч.

Кульмінація поєдинку сталася на доданих арбітром хвилинах: маріуполець Яворський порушив правила проти Деди, а удар з пенальті від Назарини виявився влучним. Нічия 2:2.

"Маріуполь" – "Карпати" 2:1

Голи: Чурко, 15; Мишньов, 54 – Назарина, 59, 90+4 (пен.)

"Маріуполь": Гальчук, Яворський, Дава, Кирюханцев (Тищенко, 78), Корнієнко (Горбунов, 63), Мишньов, Федорчук, Чурко, Чех, Вакула, Чоботенко

"Карпати": Кудрик, Мартінс, Халль, Веремієнко, Вакуленко (Войковіч, 76), Кльоц, Назарина, Ді Франко (Деда, 46), Дубінчак, Дженнінґз (Лоренцен, 71), Понде

Попередження: Чурко, 41; Дава, 52; Мишньов, 61; Чех, 80; Яворський, 90+3 – Веремієнко, 14; Назарина, 29; Ді Франко, 35; Халль, 45; Войковіч, 80

Читайте і дивіться також: Як виглядає "ажіотаж" на матчі "Маріуполя" та "Карпат"