"Карпати" про снігопад у Львові: Доля поєдинку не повинна вирішуватися в інтернеті

Віце-президент "Карпат" Олег Смалійчук прокоментував ситуацію з дограванням другого тайму проти "Олімпіка", який був перенесений через снігопад

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт "Карпат".

Львівський клуб свідомо не включав підігрів поля.

"Перш за все, хотів би попросити, щоб всі заспокоїлися. Вважаю, що нам потрібно продовжувати вести конструктивний діалог і разом знайти компромісне рішення за оптимальною для обох сторін датою догравання матчу.

Доля поєдинку повинна вирішуватися в чесній і справедливій боротьбі на футбольному полі, а не в кабінетах або інтернеті.

Гравці "Олімпіка" так само постраждали як і наші гравці. Зараз недоцільно шукати винних, тому що винних в таких форс-мажорних ситуаціях не може бути апріорі.

"Карпати" з великою повагою ставляться до "Олімпіка", і ми впевнені, що суперниками будемо тільки і виключно на футбольному полі. Однак, через те, що наші гості залишилися у Львові на ніч, ми компенсуємо їм незаплановані витрати.

Тепер хочу пояснити всім про підігрів. Він не включається для того, щоб розтопити сніг, а використовується для того, щоб земля відтанула і гравці не бігали по асфальту. Його час приходить тоді, коли на вулиці мороз, а не нульова температура.

У неділю не було морозу, відповідно, не було ніякої необхідності в підігріві. Поле ж м'яке було, а не замерзлим.

Щоб розтопити весь сніг, треба було нагріти кінчики трави до 30 градусів, але таких підігрівів, по-перше, не існує, а по-друге, навіть якби існували, ми просто вбили б траву", - сказав Смалійчук.

Нагадаємо, матч був перерваний після першого тайму за рахунку 1:1. Головний тренер "Олімпіка" Роман Санжар зажадав провести догравання в 2017 році або ж зарахувати "Карпатам" технічну поразку.