"Олімпік" може вимагати технічну поразку "Карпатам" за снігопад у Львові

Головний тренер "Олімпіка" Роман Санжар вважає, що дограти матч проти "Карпат" потрібно в цьому році

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт "Олімпіка".

Якщо матч не буде зіграно, то клуб буде вимагати зарахувати технічну поразку львівському клубу.

"У Львові в понеділок встановилася гарна погода. Вважаю, що з ранку можна було очистити поле від снігу, після чого дограти матч і поставити в цьому питанні крапку. Так, поле було б не самим ідеальним, але це був би найправильніший вихід із ситуації.

На поточний момент нам кажуть, що матч може бути перенесений на весну. Але що це буде за матч? Є протокол, футболісти можуть покинути команди, багато що може змінитися. Це буде не один матч, а різні.

Я вважаю, що правильним було б дограти поєдинок на наступний день, адже існує європейська практика. Ми навіть розглядаємо варіант догравання в середу, 6 грудня. Але не в лютому.

До того ж, у "Карпат" була можливість звернутися на "Арену Львів" і попросити керівництво цього стадіону дозволити провести один тайм. Наша позиція - ми хотіли зіграти в понеділок, готові зіграти в середу в Києві. Але обов'язково дограти матч в цьому році.

Так як нас не підтримують в цьому питанні і пропонують перенести догравання на наступний рік, ми будемо вимагати компенсацію за проживання в готелі та просимо зарахувати футбольному клубу "Карпати" поразку в цьому матчі.

Причиною нашої вимоги не є погодні умови, а небажання "Карпат" провести догравання на наступний день", - сказав Санжар.

Нагадаємо, матч був перерваний після першого тайму за рахунку 1:1. Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий заявив, що матч, з великою часткою ймовірності, буде дограний вже в 2018 році.