Гучна сенсація у Кубку України: "Інгулець" - у фіналі

У першому півфінальному матчі в Петровому зустрічалися місцевий "Інгулець" і луганська "Зоря", підсумковий рахунок гри - 2:1

Про це повідомляє Depo.Сектор. Усі голи команди забили у першій частині гри. Футболісти "Інгульця" після того, як на попередньому етапі пройшли у серії пенальті" Карпати", цього разу теж вирішили здивувати футбольну Україну. Євген Запорожець та Артем Щедрий двома голами відправили в нокдаун іменитіших гостей.

Усе, на що спромоглася "Зоря", - це гол за допомогою рикошету від Євгена Чеберка перед самою перервою.

Увесь другий тайм підопічні Юрія Вернидуба намагалися виправити становище, проте так і не зуміли знайти контраргументів проти відчайдушного та сенсаційного "Інгульця", який став першим фіналістом цьогорічного розіграшу Кубка України.

"Інгулець" – "Зоря" 2:1

Голи: Запорожець, 16; Щедрий, 38 – Чеберко, 45+1

Читайте і дивіться також: Як "Інгулець" шокував футбольну Україну двома голами у ворота "Зорі"