"Геліос" подаватиме протест на дії арбітра в матчі з "Сумами"

Президент "Геліоса" Олександр Гельштейн після поєдинку проти "Сум" (1:1) в 7-му турі Першої ліги висловив свою думку щодо роботи бригади арбітрів

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на matchday.ua.

Поєдинок обслуговував одесит Євген Петренко.

"Те, що творилося на полі, особливо - у другому таймі, не витримує ніякої критики. Бракує слів, щоб передати всю глибину обурення, яке викликала робота арбітра матчу і одного з його помічників. Його дії в грі можна оцінити лише нецензурними словами. Можливо, на нас випробовують якісь досліди або хтось щось експериментує. На матч був призначений арбітр, який тільки в цьому сезоні прийшов з Другої ліги. Він сповна показав або свою низьку кваліфікацію, або ж повну заангажованість.

Будь-яке зіткнення трактувалися виключно не на нашу користь. На 64-й хвилині рефері не призначив у ворота господарів найчистіший пенальті за гру рукою. Ми знаходилися на трибуні в десяти метрах від епізоду, а суддя був в п'яти, тобто - він прекрасно бачив навмисну ​​гру рукою з боку футболіста команди господарів, але на це ніяк не відреагував.

Будемо подавати протест на дії арбітра відразу в декількох епізодах, що, на наш погляд, вплинуло на підсумковий результат матчу. Втім, прекрасно розуміємо, що ніхто в нашому суддівському господарстві серйозно розбиратися в причинах такого суддівства не буде. Ну, розглянуть наші претензії. Але пройде тиждень, а максимум - місяць, і ця ж людина як ні в чому не бувало знову буде судити", - цитує Гельштейна офіційний сайт "Геліоса".