Футболіст українського клубу розгрібав воду руками, аби пробити пенальті

У матчі Першої ліги івано-франківське "Прикарпаття" зіграло внічию 2:2 з одним із лідерів першості харківським "Металістом 1925"

Проце повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Фіртку. У цьому поєдинку командам довелося боротися не тільки одна з одною, але і з погодними факторами. Дощ накрив Івано-Франківськ в перерві, й другий тайм перетворився на гру у водне поло.

Найбільш курйозний випадок трапився на 56-ій хвилині, коли арбітр призначив пенальті у ворота гостей. Ярославу Конкольняку довелося руками розгрібати воду з позначки пробиття одинадцятиметрового. Публіку повеселив, а потім і зрівняв рахунок.

До слова, вже 23-го травня на цьому полі гратиме четверта команда Португалії "Брага". Чи витримає поле стадіону "Рух"?..