Фанати в Запоріжжі жбурляли монетами в Зеленського

Під час матчу 19-го туру Першої ліги "Металург" – "Балкани" (2:1) арбітрові доводилося призупиняти гру через витівки вболівальників

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на СпортАрену. Другу перемогу у трьох останніх матчах здобув "Металург". Щоправда, першими забили саме "Балкани" на 36-ій хвилині, після чого дісталося голкіперові "Балкан" Микиті Зеленському.

Вболівальники з трибун розпочали жбурляти монетами в голкіпера зорянців, наче намагаючись нагадати йому, що саме в Запоріжжі він розпочинав свої перші кроки у футболі. Арбітр був змушений зупинити матч на декілька хвилин через цю ганебну поведінку людей на трибунах.

Ще один запис у своєму рапорті має зробити делегат УАФ, аде наприкінці матчу на трибунах запалили більше 10-ти файєрів і декілька димових шашок. Ймовірно, "Металург" заплатить за своїх фанів кругленьку суму штрафу.