Довічний бан і позбавлення професійного статусу: Опубліковано жорстке рішення УАФ

Офіційний сайт Української асоціації футболу опублікував рішення контрольно-дисциплінарного комітету у справі футбольного клубу "Суми"

Довічний бан і позбавлення професійного…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт УАФ. Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу завершив додатковий розгляд справи "Про заяву Комітету з етики та чесної гри УАФ стосовно можливих порушень Кодексу етики та чесної гри ФК "Суми".

За результатами розгляду ФК "Суми" позбавлено статусу професійного клубу та заборонено брати участь у змаганнях ПФЛ наступного сезону.

Також цим рішенням Ростиславу Козару та футболістам Єгору Луговому та Олегу Давидову заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), довічно.

Олександру Мартюку та Олександру Севідову заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 5 (п’ять) років та на 5 (п’ять) років умовно із встановленням випробувального строку 2 (два) роки, облік якого розпочинається після відбуття основної санкції.

Сергію Золотницькому заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 3 (три) роки та на 2 (два) роки умовно із встановленням випробувального строку 2 (два) роки, облік якого починається після відбуття основної санкції.

Футболістам Тарасу Дураю та Сергію Гаращенкову заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 3 (три) роки.

Футболістам Артему Штаньку та Дмитру Богачову заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 1 (один) рік.

Футболісту Миколі Вечурку заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 6 (шість) місяців (які він фактично відбув) та на 6 (шість) місяців умовно із встановленням випробувального строку 2 (два) роки, облік якого починається після відбуття основної санкції.

Футболістам Давиду Кохії, Артему Козлову, Іраклію Циколії, Владиславу Шараю, Ярославу Рафальському заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 1 (один) рік умовно із встановленням їм випробувального строку 2 (два) роки.

У відповідності до ст.ст. 78, 80, 83 Дисциплінарних правил УАФ дане рішення може бути оскаржене до Апеляційного комітету УАФ не пізніше 10 (десяти) днів із моменту отримання тексту рішення з мотивувальною частиною.

Читайте також: В ФФУ прокоментували причетність Севідова до футбольних "договірняків"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"