"Динамо" в драматичному матчі обіграло "Олександрію" і повернуло собі 2-ге місце

У матчі 22-го туру УПЛ київське "Динамо" на виїзді здобуло непросту перемогу над "Олександрією" (3:1)

"Динамо" в драматичному матчі обіграло "…

Про це повідомляє Depo.Сектор

"Олександрія" – "Динамо" 1:3

Голи: Гречишкін, 62 (пен.) – Шабанов, 45; Буяльський, 60; Миколенко, 85

"Олександрія": Паньків, Бухал, Гордієнко (Грицук, 46), Стецьков, Дубра, Довгий, Лучкевич (Пашаєв, 73), Задерака (Протасов, 63), Третьяков, Гречишкін, Сітало

"Динамо": Бущан, Кендзьора, Попов, Миколенко, Шабанов, Буяльський (Дуелунд, 89), Сидорчук (Кадірі, 68), Караваєв, Шепелєв, Вербіч, Русин (Півааріч, 84)

Попередження: Задерака, 17; Стецьков, 31; Довгий, 36; Паньків, 45 – Сидорчук, 49; Миколенко, 51; Караваєв, 79

Вилучення: Довгий, 47 (друге попередження)

Гості володіли невеликою перевагою під час гри, хоча загалом гра вийшла такою, яка повністю відповідає слову "заруба", оскільки жорсткої боротьби під час поєдинку не бракувало.

На 45-ій хвилині Шабанов відкрив рахунок, замкнувши простріл від Миколенка. На початку другого тайму львівський арбітр Можаровський, який наробив чимало помилок під час матчу, вилучив із поля Довгого, показавши тому другу жовту картку. Далі Буяльський подвоїв перевагу, переправивши передачу Шепелєва у ворота на 60-ій хвилині.

Через хвилину Можаровський призначив пенальті у ворота "Динамо" після фолу Сидорчука. Гречишкін реалізував одинадцятиметровий. Але крапку в зустрічі поставив "динамівець" Миколенко.