"Динамо" у хорошому стилі розгромило "Маріуполь" в УПЛ

В останньому матчі 15-го туру УПЛ київське "Динамо" на стадіоні "Олімпійський" впевнено обіграло "Маріуполь" (3:0)

"Динамо" у хорошому стилі розгромило "Ма…

Про це повідомляє Depo.Сектор. У першому таймі відбувся тільки один гол. Після чудової передачі від Циганкова відзначився Буяльський.

Переможну справу "динамівці" продовжили у другому таймі ближче до завершення зустрічі, один за одним забивши два голи у ворота гостей: спочатку після прострілу Шепелєва гол забив Циганков, а потім Сдорчук знайшов у штрафному майданчику Вербіча, який і поставив крапку в поєдинку.

"Динамо" – "Маріуполь" 3:0

Голи: Буяльський, 21; Циганков, 77; Вербіч, 81

"Динамо": Бущан, Шабанов, Кадар, Миколенко, Сидорчук, Караваєв, Циганков, де Пена (Вербіч, 76), Шепелєв, Буяльський (Шапаренко, 62), Бесєдін (Фран Соль, 84)

"Маріуполь": Гальчук, Кирюханцев, Чоботенко, Дава, Яворський (Фомін, 68), Мишньов, Чех, Горбунов, Чурко (Кащук, 83), Вакула (Петерман, 88), Тищенко

Попередження: Бесєдін, 38 – Тищенко, 18; Дава, 61