"Динамо" "на жилах" вирвало перемогу над "Ворсклою"

У матчі 19-го туру УПЛ київське "Динамо" з великими проблемами обіграло полтавську "Ворсклу" (2:1)

"Динамо" "на жилах" вирвало перемогу над…

Про це повідомляє Depo.Сектор

"Динамо" – "Ворскла" 2:1

Голи: Буяльський, 50; Вербіч, 90+2 – Степанюк, 62

"Динамо": Бущан, Шабанов, Миколенко, Попов, Кендзьора, Дуелунд (Караваєв, 65), Шепелєв (Де Пена, 76), Буяльський (Кадірі, 90+3), Сидорчук, Вербіч, Русин

"Ворскла": Різник, Чеснаков, Сапай, Пердута, Кане, Ндіайє, Пуцлін (Габелок, 82), Шехіч, Ребенок (Якубу, 65), Степанюк (Артур, 70), Кулач

Попередження: Кане, 32; Шехіч, 53; Кулач, 57

Попри перевагу "Динамо" в першому таймі, забити гол киянам не вдалося. Та й підопічні Олексія Михайличенка діяли не настільки переконливо.

Після перерви на 51-ій хвилині Буяльський відкрив рахунок ударом здалеку і з гострого кута, йому асистував Русин, який проводить перший матч після повернення з оренди. У цьому епізоді явно помилився воротар "Ворскли" Різник.

"Ворсклянин" Степанюк зрівняв рахунок на 62-ій хвилині, замкнувши фланговий навіс Пердути.

Кияни вирвали перемогу аж на доданих арбітром хвилинах. Потужний удар Русина голкіпер полтавського клубу відбив, але на добиванні першим опинився Вербіч, який вразив кут воріт, – 2:1.

Читайте і дивіться також: Курйозно і красиво: Як "динамівець" Буяльський м'яч за комірець воротарю закинув