Напередодні завершилися поєдинки 18-го туру УПЛ

Мирослав Новосад
Шеф-редактор спортивної редакції Depo.Сектор
Бомбардир-невдаха Хачеріді, матюкливий В…

Depo.Сектор зібрав усе найцікавіше, що відбулося в поєдинках чемпіонату України.

"Динамо" - "Шахтар" 3:4

Голи: Мораєс, 1; Хачеріді, 3 (авт), 88 (авт); Рибалка, 30; Фред, 50; Феррейра, 58; Бєсєдін, 90.

Це була справжня окраса нашого чемпіонату. Сім голів, два вилучення, два автоголи, бійка - команди видали справжній триллер. Вже до третьої хвилини рахунок був 1:1. Нещасливим цей матч видався для захисника "Динамо" Євгена Хачеріді. Він двічі у свої ворота переправляв м'яч. Захисник миттєво став героєм мемів.

Бомбардир-невдаха Хачеріді, матюкливий Вакс та інші цікавинки туру УПЛ - фото 1

А сам поєдинок запам'ятається надовго. Такого видовища в Україні не було давно.

"Дніпро" - "Олімпік" - 1:1

Голи: Ротань, 29 - Танчик, 85

Дніпровськими вболівальниками можна пишатися! Зразкова вірність.

Бомбардир-невдаха Хачеріді, матюкливий Вакс та інші цікавинки туру УПЛ - фото 2

Могли дніпровці віддячити перемогою. Забракло зовсім мало.

"Волинь" - "Ворскла" - 0:1

Гол: Одарюк, 50

Полтавці поїхали в Луцьк поїздом і молодіжним складом. Корона з гравців не впала. Навіть був настрій зробити колективне фото з фанатами.

Бомбардир-невдаха Хачеріді, матюкливий Вакс та інші цікавинки туру УПЛ - фото 3

Сам матч закінчився на користь гостей завдяки єдиному голу.

"Карпати" - "Зірка" - 2:3

Голи: Бланко Лещук, 6, Чачуа, 70 - Бацула, 30, Перейра, 69, Кучеренко, 74

Один з найкращих голів, без сумніву, забив у Львові іспанський легіонер "Зірки" Фернандо Перейра. Ось помилуйтеся.

Загалом матч вийшов видовищний. І реально міг би претендувати на найкращий в турі. Але в понеділок зійшлися "Динамо" і "Шахтар". Подивіться, які голи забивали футболісти на "Арені Львів".

"Сталь" - "Зоря" - 0:2
Голи: Караваєв, 74; Бонавентуре, 75.

Неймовірно нудне видовище. Після таких поєдинків і не дивуєшся чому вболівальники не ходять на стадіони. Гляньте статистику після першого тайму.

Бомбардир-невдаха Хачеріді, матюкливий Вакс та інші цікавинки туру УПЛ - фото 4

Щоправда по перерві дві грубі помилки футболістів з Кам'янського дозволили "Зорі" перервати семиматчеву серію без перемог.

"Олександрія" - "Чорноморець" - 2:1

Голи: Микицей, 17; Ковалець, 22; Грицук, 78.

Цей поєдинок однозначно претендує на звання найскандальнішого в турі. Після фінального свистка "моряки" масово звинуватили арбітра Вакса в упередженому суддівстві. І не лише...

Арбітра вже викликали на засідання Комітету з етики і чесної гри. Чи були помилки результативними дивіться самі.