Амбіційний український футбольний клуб вчинив "перестрілку" із сербами

Полтавська "Ворскла" провела шостий товариський поєдинок в рамках підготовки до другої частини сезону

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на FootBoom. Суперником бронзового призера України став сербський клуб "Спартак" (Суботіца). Гра пройшла за переваги представника УПЛ і завершилася перемогою підопічних Василя Сачко з рахунком 4:2.

Тепер в активі "ворсклян" в спарингах дві перемоги при одній поразці і трьох нічиїх.

Наступну гру "Ворскла" запланувала провести 7-го лютого проти боснійського "Железнічара".

"Ворскла" – "Спартак" (Суботіца, Сербія) – 4:2

"Ворскла" (1-ий тайм): Ткаченко, Пердута, Чижов, Чеснаков, Артур, Скляр, Шарпар, Ребенок, Кобахідзе, Габелок, Карека

"Ворскла" (2-ий тайм): Шуст, Саків, Даллку, Мартиненко, Сапай, Петровіч, Кане, Мисик, Шехіч, Васін, Коломоєць