Відразу дві українські тенісистки чудово виступають на турнірі в Каїрі

У Каїрі (Єгипет) на 60-тисячнику ITF 231-ша ракетка світу Дарія Снігур та 168-ма Марта Костюк вийшли в чвертьфінал

Відразу дві українські тенісистки чудово…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Снігур зробила це після того, як четверта сіяна суперниця з Румунії Іріна Бегу відмовилася продовжувати матч за рахунку 6:4, 2:1 на користь українки.

Відзначимо, що 16-го лютого на 100-тисячнику в Каїрі Бегу перемогла іншу українку – Лесю Цуренко.

У чвертьфіналі Снігур зіграє проти восьмої сіяної – румунки Елени Габріели Русе.

Костюк в своєму матчі перемогла з рахунком 6:1, 6:4 австрійку Мелані Клаффнер.

Марті для перемоги знадобилося всього 1-на година і 3 хвилини, за які вона тричі подала навиліт і зробила 6 подвійних помилок. Костюк також реалізувала 5 брейк-пойнтів і програла 2 гейми на власній подачі.

У чвертьфіналі Марта зіграє з болгаркою Ізабеллою Шиніковою.