Українські тенісисти вже розпочали "штурмувати" Відкритий чемпіонат Австралії (ФОТО)

Двоє українців здобули перемоги в першому раунді кваліфікації в основну сітку Australian Open

Українські тенісисти вже розпочали "штур…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Сергій Стаховський обіграв француза Кенні де Шеппера з рахунком 6:3, 4:6, 6:3.

Матч тривав 1 годину і 47 хвилин. За цей час українець зробив 4 ейси, допустив 3 подвійні помилки і реалізував 5 брейк-пойнтів, тоді як француз 6 разів подав навиліт, здійснив 3 "подвійні" і виграв 3 гейми на прийомі.

У наступному раунді єдиний представник України в чоловічій сітці турніру в Мельбурні зіграє проти Луки Ванні з Італії, з яким до цього зустрічався двічі – одна перемога і одна поразка.

У жіночій кваліфікації стартувала Марта Костюк, яка обіграла словачку Яну Чепелову з рахунком 6:3, 7:5.

Матч тривав 1 годину і 1 хвилину. За цей час тенісистки жодного разу не подали навиліт і допустили по 4 подвійні помилки, але Костюк оформила 8 брейк-пойнтів, а Чепелова – 5.

У наступному поєдинку українка зустрінеться з нідерландкою Леслі Керхов.

В кваліфікації Australian Open також виступлять Ангеліна Калініна і Катаріна Завацька, тоді як Катерина Бондаренко знялася з турніру.