Українець Стаховський програв четвертий матч поспіль

Друга ракетка України Сергій Стаховський не затримався на великому турнірі ATP Challenger Tour в Екс-ан-Прованс з призовим фондом 127 тис. євро

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena.

У першому колі французького челленджера Стаховський зустрічався з 21-річним австрійцем Себастьяном Офнером. Обидва тенісиста підійшли до турніру з однією перемогою в останніх шести матчах.

Перший сет Стаховський виграв за рахунок єдиного брейку в четвертому геймі, але в другій партії Офнер перехопив ініціативу і легко зрівняв рахунок.

У вирішальному сеті Стаховський відігрався з рахунку 1:4. Перебуваючи в кроці від тайбрейку, Сергій на своїй подачі допустив боротьбу і не зміг уникнути поразки. Підсумковий рахунок - 3:6, 6:2, 7:5 на користь австрійця.

За виступ на челленджері у Франції Сергій Стаховський заробив 1320 євро і не зміг поліпшити свій рейтинговий баланс.