Український прапор на трибунах витягнув матч Світоліної в Монтерреї

Українська тенісистка Еліна Світоліна прокоментувала перемогу над Вікторією Томовою в матчі другого кругу турніру WTA в Монтерреї –  7:6, 3:6, 6:2

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на WTA.

Матч тривав 2 години 24 хвилини. Українка виконала 2 ейси, не допускала подвійних помилок і реалізувала 7/19 брейк-поінтів.

"Сьогодні був дуже тяжкий матч. Вікторія грала дуже добре, і в третьому сеті я поступалася рахунком і намагалася повернутися в гру. У підсумку я взяла шість геймів поспіль, і для мене це гарне досягнення.

Я грала не найкращим чином, але боролася до кінця. І знаєте, український прапор на трибунах справді мені допоміг… Я боролася до останнього і зрештою знайшла свою гру", — сказала Світоліна.

У наступному колі Світоліна зіграє проти представниці Колумбії Марії Каміли Осоріо Серрано.

Нагадаємо, 24 лютого режим Путіна наказав атакувати територію України, чим розв'язав ганебну війну. ЗСУ тримають оборону та дають гідну відсіч ворогам. Весь цивілізований світ консолідується проти московського нелюда та підтримує наш народ.

Читайте та дивіться також: "Особлива місія": Тенісистка Світоліна, перемігши росіянку, перерахує призові для української армії